فروش ویژه تقـویم

فروش ویژه تقویم و سررسید

وبلاگ خبری پنوس

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

دفاتر هنری

فروشگاه دفاتر طراحی، آبرنگ و …

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

فیلتر کن

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

استورم

درباره استورم – Storm

شرکت بازرگانی حلاجی در سال 1369 در بندرعباس تاسیس شد. این شرکت و همکارانش فروش لوازم التحریر را در بازار اوازی ها در جنوب ایران آغاز کردند.
فروشگاه اصلی در سال 2006 تغییر مکان داد و بسیاری از محصولات دیگر به لیست لوازم التحریرهای فروخته شده توسط شرکت اضافه شدند. بنیانگذاران تصمیم گرفتند نام شرکت را به مروارید درخشنده قشم تغییر دهند و مقصد جدید تهران بود.
جاه طلبی موسسان توسعه شرکت و همچنین گسترش فعالیت های خود به سایر نقاط در آینده بود، بنابراین برند جدیدی به نام “طوفان” در ایران و اسپانیا ایجاد کردند. پس از این مرحله، انواع لوازم التحریر از جمله جلد سلفون برای کتاب ها به لیست اضافه شد
و نوت بوک، خودکارهای مکانیکی و سنتی، انواع چسب، انواع پاک کن و مداد تراش، کوله پشتی و قلمدان برای طیف وسیعی از سنین و ….
در سال 2020، مدیران احساس کردند که باید از مرزها عبور کنند و جلوتر بروند. آنها دفتر مرکزی جدید خود را در تهران و تنها چند ماه بعد در دبی افتتاح کردند.
اخیراً استورم یک خط محصول جدید به نام «رنگ‌های طوفانی» اضافه کرده است که بر روی رده رنگ‌های رنگ تمرکز دارد، همراه با یک خط ویژه برای بچه‌ها به نام «بچه‌های طوفانی».
شرکت هلدینگ مروارید درخشنده قشم دارای 10 شعبه و یک کارخانه تولید کننده محصولات نساجی از قبیل قلمدان، کوله پشتی، قمقمه و … می باشد و در ایران و امارات به فعالیت خود ادامه می دهد.
ما در Storm به ارائه انواع محصولات جدید و به روز با استفاده از مواد سازگار با محیط زیست به مشتریان خود اهمیت می دهیم.